Pocztówka dla hospicjum

Każdy z nas ma marzenia. Dla jednych będzie to lot w kosmos, dla innych wakacje w egzotycznym miejscu. Moim jest przejechanie świata autostopem. Dzieci z hospicjum też mają marzenia, dużo bardziej prozaiczne niż nasze- chcą normalnie żyć. Z tego powodu tegoroczna wyprawa będzie połączona ze zbieraniem funduszy dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Dzisiaj pod skrzydłami Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci (www.hospicjum.wroc.pl)  jest ponad 280 rodzin, którym pomaga Fundacja. Opieka to zapewnienie leków, wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, domowa rehabilitacja, pomoc psychologa, pomoc socjalna. Wszystko to nie kosztuje rodziny ani złotówki.

Na wszystko, co robi Fundacja potrzebne są pieniądze – na ubezpieczenie i paliwo do aut, którymi pielęgniarki jeżdżą do dzieci, na leki, pieluchy, środki higieniczne, zakup specjalistycznego sprzętu. A także na rozwój wolontariatu, dzięki któremu dzieci mają swoje radosne imprezy, prezenty, powody do radości, która też leczy.

natalka_logo (1)

Chcesz dostać kartkę z Mongolii? Zamierzasz zrobić dziewczynie/ chłopakowi nietypowy prezent na urodziny i dać jej w prezencie życzenia składane przez Chińczyka PO POLSKU? Nic prostszego,  wpłać drobną kwotę na konto Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci i to ode mnie dostaniesz 🙂

Wygląda to następująco:

– Jeśli chcesz dostać kartkę z podróży wpłać 20 złotych (w tytule przelewu podaj swój adres, oraz kraj (poza Koreą) z którego chcesz dostać kartkę, np. Jan Kowalski, ul. Świdnicka 15, 50-000 Wrocław, Rosja) Z każdej wpłaty na Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci trafi 15 złotych, 5 złotych to koszt zakupu kartki i wysyłka)

– Jeśli chcesz dostać zdjęcie z indywidualnymi pozdrowieniami z wybranego przez siebie miejsca na trasie wpłać 30 złotych (w tytule przelewu podaj e-mail)

– Jeśli chcesz dostać film z pozdrowieniami, z dowolnego kraju i w dowolnej sytuacji (w tytule podaj e-mail)- wpłać 50 złotych.

Nr konta: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 

Chciałbym jasno zaznaczyć, że z całej akcji, poza kosztami zakupu kartki i wysyłki nie mam ani złotówki. Wszystko robię z potrzeby serca i was też proszę o pomoc z tego powodu.

SONY DSC

Ty też możesz pomóc!

Nawet jeśli nie chcesz/nie możesz pomóc, to proszę udostępnij tego posta na fb, czy innym portalu społecznościowym. Może dzięki temu znajdzie się ktoś, kto zechce pomóc. Ruszam już jutro.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Autostopem do Chin i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 Responses to Pocztówka dla hospicjum

  1. Febbie pisze:

    Świetna idea! Już się włączyłam 😉

  2. Patryk pisze:

    dołączam się 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *